Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: History
ru: История

en: Continue
ru: Продолжить

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Purge
ru: Очистить

en: Apply
ru: Применить

en: 1 second | @count seconds
ru[0]: @count секунда
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count секунд

en: Content moderation
ru: Модерация материалов

en: Moderation state
ru: Состояние модерации

en: revision user
ru: редакция пользователя

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
