Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: History
sk: História

en: Continue
sk: Pokračovať

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: 1 second | @count seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: @count sekundy
sk[2]: @count sekúnd

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Content moderation
sk: Moderovanie obsahu

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne
