Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: History
tr: Geçmiş

en: Continue
tr: Devam et

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: 1 minute | @count minutes
tr[0]: 1 dakika
tr[1]: @count dakika

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: 1 second | @count seconds
tr[0]: 1 saniye
tr[1]: @count saniye

en: Content moderation
tr: İçerik denetimi

en: Moderation state
tr: Denetim durumu

en: revision user
tr: değiştiren kullanıcı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
