Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: History
vi: Lịch sử

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
