Lightning Workflow (8.x-3.6) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Continue
oc: Contunhar

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: Published
oc: Publicat

en: Publish
oc: Publicar

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Archived
oc: Archivat
