Lightning Workflow (8.x-3.7) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Archive
fa: آرشیو

en: Continue
fa: ادامه

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Publish
fa: انتشار

en: 1 second | @count seconds
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Draft
fa: پیش نویس
