Lightning Workflow (8.x-3.7) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Archive
ta: பெட்டகம்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Publish
ta: வெளியிடுக
