Lightning Workflow (8.x-3.19) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: remove
is: fjarlægja

en: Continue
is: Halda áfram

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: or
is: eða
