Like Button (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Position
th: ตำแหน่ง
