Like Button (8.x-2.13) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Center
el: Κέντρο

en: Field
el: Πεδίο

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Theme
el: Θέμα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Voting
el: Ψήφιση

en: OK
el: ΟΚ

en: Medium
el: Μέσο

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Button
el: Κουμπί

en: Position
el: Θέση

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Reports
el: Αναφορές

en: Example:
el: Παράδειγμα:
