Like Button (8.x-2.13) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Center
gl: Centrar

en: Field
gl: Campo

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Theme
gl: Tema

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Voting
gl: Votando

en: OK
gl: Aceptar

en: Medium
gl: Medio

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Counter
gl: Contador

en: Button
gl: Botón

en: Position
gl: Posición

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Reports
gl: Informes

en: Popup
gl: Emerxente

en: Example:
gl: Exemplo:

en: Sharing
gl: Compartir
