Like Button (8.x-2.13) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Center
lv: Centrēt

en: Field
lv: Lauks

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Theme
lv: Tēma

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Voting
lv: Balsošana

en: Medium
lv: Vidējs

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Button
lv: Poga

en: Position
lv: Pozīcija

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: API key
lv: API atslēga

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Reports
lv: Atskaites

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Sharing
lv: Koplietošana
