Like Button (8.x-2.13) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Language
os: Æвзаг

en: Center
os: Центр

en: Field
os: Быдыр

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
