Like Button (8.x-2.13) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Field
sl: Polje

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Theme
sl: Tema

en: Error
sl: Napaka

en: Medium
sl: Srednja

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Position
sl: Položaj

en: Oct
sl: Okt

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Reports
sl: Poročila
