Like Button (8.x-2.13) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Center
sv: Centrerad

en: Field
sv: Fält

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Theme
sv: Tema

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Voting
sv: Röstning

en: Medium
sv: Mellan

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Counter
sv: Räknare

en: Button
sv: Knapp

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Counter type
sv: Typ av räkning

en: Reports
sv: Rapporter

en: Example:
sv: Exempel:

en: Sharing
sv: Delning
