Like Button (8.x-2.14) - en to nl translation catalogue (64 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Field
nl: Veld

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Theme
nl: Thema

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Voting
nl: Stemmen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Counter
nl: Teller

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Button
nl: Knop

en: Position
nl: Positie

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: API key
nl: API-sleutel

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Texts
nl: Teksten

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Counter type
nl: Tellertype

en: Reports
nl: Rapporten

en: number
nl: getal

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Sharing
nl: Delen

en: Requirements:
nl: Vereisten:

en: Local domain
nl: Lokaal domein
