Like Button (8.x-2.14) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Center
ro: Centru

en: Field
ro: Câmp

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Theme
ro: Temă

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Voting
ro: Votare

en: Medium
ro: Mediu

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Counter
ro: Numărător

en: Button
ro: Buton

en: Position
ro: Poziţie

en: API key
ro: Cheia API

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Reports
ro: Rapoarte
