Like Button (8.x-2.15) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Center
eu: Erdian

en: Field
eu: Eremua

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Theme
eu: Tema

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Voting
eu: Bozketa

en: OK
eu: Ados

en: Medium
eu: Ertaina

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Button
eu: Botoia

en: Position
eu: Kokapena

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Reports
eu: Txostenak

en: number
eu: zenbakia
