Like It! (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Created
it: Creato

en: Session ID
it: ID sessione

en: About
it: Informazioni

en: Owner ID
it: ID proprietario

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
