Like It! (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: About
oc: A prepaus

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
