Like It! (3.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: About
hi: के बारे में

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
