Like It! (3.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: About
vi: Giới thiệu

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
