Like It! (3.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Widget type
eu: Widget mota

en: About
eu: (r)i buruz
