Like It! (3.1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: About
gl: Información

en: View mode
gl: Modo de vista
