Like It! (3.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
