Like It! (3.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
