Like It! (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
