Like It! (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Created
id: Dibuat

en: Session ID
id: ID Sesi

en: About
id: Tentang

en: View mode
id: Modus tampilan
