Like It! (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа
