Like It! (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
