Lingo24 Translation Provider (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: none
ca: cap

en: Import
ca: Importa

en: Domain
ca: Domini

en: Environment
ca: Entorn

en: Live
ca: En viu

en: Service
ca: Servei
