Lingo24 Translation Provider (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: File
et: Manus

en: none
et: puudub

en: Import
et: Impordi

en: Domain
et: Domeen

en: Environment
et: Keskkond

en: Service
et: Teenus

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
