Lingo24 Translation Provider (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: none
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Domain
th: โดเมน

en: Service
th: บริการ
