Lingo24 Translation Provider (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: none
vi: không có

en: Import
vi: Nhập vào

en: Domain
vi: Miền

en: Environment
vi: Môi trường
