Lingo24 Translation Provider (1.1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: File
hu: Fájl

en: none
hu: nincs

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Environment
hu: Környezet

en: Live
hu: Élő

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
