Lingo24 Translation Provider (1.1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: File
ru: Файл

en: none
ru: нет

en: Import
ru: Импортировать

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Demo
ru: Демо

en: Domain
ru: Домен

en: Environment
ru: Окружение

en: Live
ru: Действующий

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
