Lingo24 Translation Provider (1.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: File
sk: Súbor

en: none
sk: žiadne

en: Import
sk: Importovať

en: Domain
sk: Doména

en: Environment
sk: Prostredie

en: Live
sk: Naživo

en: Service
sk: Služba

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
