Lingo24 Translation Provider (1.1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: File
lt: Failas

en: none
lt: joks

en: Import
lt: Importuoti

en: Domain
lt: Domenas

en: Live
lt: Gyva

en: Service
lt: Paslauga
