Lingo24 Translation Provider (1.1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: File
lv: Fails

en: none
lv: neviens

en: Import
lv: Importēt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Domain
lv: Domēns

en: Live
lv: Tiešraide
