Lingo24 Translation Provider (1.1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: File
fr: Fichier

en: none
fr: aucun(e)

en: Import
fr: Importer

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Demo
fr: Démo

en: Domain
fr: Domaine

en: Environment
fr: Environnement

en: Live
fr: En direct
