Lingo24 Translation Provider (1.1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: File
ja: ファイル

en: none
ja: なし

en: Import
ja: インポート

en: Domain
ja: ドメイン

en: Live
ja: ライブ

en: Service
ja: サービス
