Ray Enterprise Translation (11.0.0) - en to ca translation catalogue (102 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Logging
ca: Registre

en: Yes
ca: Sí

en: Resources
ca: Recursos

en: Download
ca: Baixa

en: Login
ca: Entrada

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Status:
ca: Estat:

en: Upload
ca: Puja

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Locale
ca: Local

en: Fields
ca: Camps

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Current
ca: Actual

en: Code
ca: Codi

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Profile
ca: Perfil

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Pending
ca: Pendent

en: Source
ca: Font

en: Community
ca: Comunitat

en: Entity
ca: Entitat

en: Themes
ca: Temes

en: Translations
ca: Traduccions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation
ca: Traducció

en: Debug
ca: Depuració

en: Profiles
ca: Perfils

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Execute
ca: Executa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Account
ca: Compte

en: Preferences
ca: Preferències

en: Translate
ca: Tradueix

en: Not enabled
ca: No habilitat

en: Profile Name
ca: Nom del perfil

en: Importing
ca: Important

en: Bundle
ca: Embolcall

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Config
ca: Configuració

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Content moderation
ca: Moderació del contingut

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.

en: Download translations
ca: Descarregueu traduccions

en: Delete all translations
ca: Suprimeix totes les traduccions

en: Delete translation
ca: Suprimeix la traducció

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
ca: S'ha omès la importació de la cadena " %string" a causa de l'HTML no permès o mal format.

en: Language Code
ca: Codi de llengua

en: Delete translations
ca: Suprimeix traduccions

en: Simple configuration
ca: Configuració simplificada

en: Content entity type ID
ca: ID del tipus d'entitat de contingut

en: Content entity ID
ca: ID de l'entita de contingut
