Ray Enterprise Translation (11.0.0) - en to el translation catalogue (90 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Resources
el: Πηγές

en: Download
el: Λήψη

en: Login
el: Είσοδος

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Parent
el: Γονέας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Region
el: Περιοχή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Error
el: Σφάλμα

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Fields
el: Πεδία

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Code
el: Κωδικός

en: Profile
el: Προφίλ

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Source
el: Πηγή

en: Entity
el: Οντότητα

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Not enabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Bundle
el: Ομάδα

en: All languages
el: Όλες οι γλώσσες

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: Edit Defaults
el: Επεξεργασία Προεπιλογών

en: Ready
el: Έτοιμος

en: Delete content
el: Διαγραφή περιεχομένου

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μοναδικό μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα. Μπορεί να περιέχει μόνο μικρά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Delete all translations
el: Διαγραφή όλων των μεταφράσεων

en: Delete translation
el: Διαγραφή μετάφρασης

en: Delete translations
el: Διαγραφή μεταφράσεων

en: Simple configuration
el: Μεμονωμένη ρύθμιση
