Ray Enterprise Translation (11.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Advanced options
de: Erwytereti Ystellige

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Error
de: Fähler

en: Not enabled
de: Nid aktiviert
