Ray Enterprise Translation (11.0.1) - en to mr translation catalogue (49 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Resources
mr: संसाधने

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Error
mr: तृटी

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Locked
mr: कुपुपबंद

en: Account
mr: खाते

en: Bundle
mr: बंडल

en: All languages
mr: सर्व भाषा
