Ray Enterprise Translation (3.2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Modules
az: Modullar

en: Source
az: Mənbə

en: Themes
az: Mövzular

en: Machine name
az: Maşın adı
