Lingotek Translation (3.2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Label
bg: Заглавие

en: Modules
bg: Модули

en: Source
bg: Източник

en: Themes
bg: Теми

en: Profiles
bg: Профили
