Lingotek Translation (3.2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Label
he: תווית

en: Modules
he: רכיבים

en: Source
he: מקור

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: %label has been updated.
he: עודכן %label.
