Lingotek Translation (3.2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Label
hr: Oznaka

en: Modules
hr: Moduli

en: Source
hr: Izvor

en: Themes
hr: Predlošci

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Profiles
hr: Profili

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
