Lingotek Translation (3.2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Label
hu: Címke

en: Modules
hu: Modulok

en: Source
hu: Forrás

en: Themes
hu: Sminkek

en: Translations
hu: Fordítások

en: Profiles
hu: Profilok

en: Contributed modules
hu: Közösségi modulok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
hu: „%string” importálása kihagyva nem megengedett HTML elem vagy hibás formázás miatt.
